O nas

Dorota Nowak-Szymczyk

Założycielką firmy Wellbrand jest Dorota Nowak-Szymczyk, absolwentka podyplomowych studiów Buisness Managment, dyplomowana trenerka, która od ośmiu lat pracuje na terenie większych miast Polski, a także prowadzi szkolenia za granicą (Grecja, Hiszpania, Czarnogóra, Turcja, Egipt).

Z wykształcenia magister farmacji, pilot wycieczek oraz instruktor fitness, z miłości do sportu i turystyki od lat związana z firmą Rainbow Tours, dla której szkoli kadrę, a także obsługuje szczególnie wymagających klientów.

Magdalena Nowak-Zajk

Odpowiedzialna za grafikę, redagowanie i tworzenie kontentu na social media oraz przeprowadzanie audytów stron. Prawa ręka Doroty. Z wykształcenia mgr inż. ekonomii, z zamiłowania graficiarka. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, Doncaster College i samouk. Kocha pracę poza kadrem i ma niewymowną słabość do tworzenia tabelek i biegania.

Emilia Głąbik

Stale otwarta na nowe wyzwania. Z Dorotą przecierała szlaki w 2 start-upach i jako najlepsza z najlepszych została zaproszona do współpracy z WELLBRAND. Wspiera inne firmy, dbając o ich wizerunek jako Project Manager.Uwielbia stawiać poprzeczkę coraz wyżej, kładąc nacisk na ciągły rozwój. Wiecznie uśmiechnięta studentka kierunku International Business. W wolnym czasie uwielbia chodzić na siłownię, gotować i piec.